Lampa solární STRIPES 14x14x24cm
Speciální žlutě zabarvané LED diody s problikávajícím světlem, imitují světlo svíčky.
Lampa solární STRIPES 14 x 14 x 24 cm.
rozměry: 14 x 14 x 24 cm
Solární lucerna je úsporným a pohodlným řešením dekoračního osvětletní na zahradě.
Lampa je vybavena solárním panelem, který přes den na slunci nabije zabudovaný aku článek dodávající lucerně energii pro svícení po setmění.
Lampa bude sloužit jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
Speciální žlutě zabarvané LED diody s problikávajícím světlem, imitují světlo svíčky.
rozměry: 14 x 14 x 24 cm
Solární lucerna je úsporným a pohodlným řešením dekoračního osvětletní na zahradě.
Lampa je vybavena solárním panelem, který přes den na slunci nabije zabudovaný aku článek dodávající lucerně energii pro svícení po setmění.
Lampa bude sloužit jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
Speciální žlutě zabarvané LED diody s problikávajícím světlem, imitují světlo svíčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampa solární, osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022462195 |
| Výška přepravní: | 24cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 14cm |
| Objem přepravní: | 4,704dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,342kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
