Lampa solární KOULE 10cm v.38,5cm, 2LED čirá, popraskaná
IP 44.
Lampa solární KOULE 10 cm, v. 38,5 cm, 2LED, čirá, popraskaná.
rozměry (pr. x V): 10 x 38,5 cm
Solární nerezová lampa o výšce 38,5 cm, se skleněným dekoračním stínidlem ve tvaru koule s pavučinovým dekorem o průměru 10 cm, je funkční a zároveň ozdobná součást do každé zahrádky.
Světelný zdroj - 1 x bílá LED a 1 x barevná LED.
Při provozu lze přepínačem zvolit režim svícení buď stabilní bílé barvy, nebo měnící se barevné spektrum.
IP 44.
rozměry (pr. x V): 10 x 38,5 cm
Solární nerezová lampa o výšce 38,5 cm, se skleněným dekoračním stínidlem ve tvaru koule s pavučinovým dekorem o průměru 10 cm, je funkční a zároveň ozdobná součást do každé zahrádky.
Světelný zdroj - 1 x bílá LED a 1 x barevná LED.
Při provozu lze přepínačem zvolit režim svícení buď stabilní bílé barvy, nebo měnící se barevné spektrum.
IP 44.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampa solární, osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8719202162684 |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Výška přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 33cm |
| Objem přepravní: | 3,993dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,399kg |
| Barva: | čirá |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
| Hloubka: | 0cm |
| Licence: | |
| Elektroodpad: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Použití: | venkovní |
| Výbava: | solární |
| Styl: | |
| Způsob instalace: | |
| Typ svítidla: | |
| Teplota chromatičnosti: | 0K |
| Stupeň krytí IP: | |
| Typ patice: | |
| Energetická třída: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
