Lampa solární 1LED 22x23cm závěsná PH
Speciální žlutě zabarvané LED diody s problikávajícím světlem, imitují světlo svíčky.
Lampa solární 1LED 22 x 23 cm, závěsná, PH.
rozměry: 22 x 23 cm
materiál: plast
Solární lucerna je úsporným a pohodlným řešením dekoračního osvětletní na zahradě.
Lampa je vybavena solárním panelem, který přes den na slunci nabije zabudovaný aku článek dodávající lucerně energii pro svícení po setmění.
Lampa bude sloužit jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
Speciální žlutě zabarvané LED diody s problikávajícím světlem, imitují světlo svíčky.
rozměry: 22 x 23 cm
materiál: plast
Solární lucerna je úsporným a pohodlným řešením dekoračního osvětletní na zahradě.
Lampa je vybavena solárním panelem, který přes den na slunci nabije zabudovaný aku článek dodávající lucerně energii pro svícení po setmění.
Lampa bude sloužit jako doplněk k osvětlení vaší zahrady.
Speciální žlutě zabarvané LED diody s problikávajícím světlem, imitují světlo svíčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampa solární, osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8719202547986 |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Výška přepravní: | 25cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 12,1dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,409kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
