Obal RATO SQUARE 32,5x32,5x61cm, 21/49l, ANTR (S443)
Může vytvořit krásný jedinečný interiér a uspořádat prostor kolem domu a sladit různé styly.
Obal RATO SQUARE 32,5 x 32,5 x 61 cm, 21/49 l, ANTR (S443).
rozměry: 32,5 x 32,5 x 61 cm
objem: 21/49 l
barva: antracit
Květináč věrně napodobuje strukturu přírodního ratanu.
Může vytvořit krásný jedinečný interiér a uspořádat prostor kolem domu a sladit různé styly.
rozměry: 32,5 x 32,5 x 61 cm
objem: 21/49 l
barva: antracit
Květináč věrně napodobuje strukturu přírodního ratanu.
Může vytvořit krásný jedinečný interiér a uspořádat prostor kolem domu a sladit různé styly.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč ratanový PH |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.59 kg |
| EAN: | 5905197495149 |
| Šířka přepravní: | 32,5cm |
| Výška přepravní: | 93,5cm |
| Hloubka přepravní: | 32,5cm |
| Objem přepravní: | 64,43125dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,588kg |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 61cm |
| Šířka: | 32,5cm |
| Hloubka: | 32,5cm |
| Venkovní: | Ano |
| Materiál: | |
| Objem: | 0l |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
