Obal RATO SQUARE 26,5x26,5x50cm, 11/26,6l, BÍ (S449)
Plastový obal RATO SQUARE, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
Obal RATO SQUARE 26,5 x 26,5 x 50 cm, 11/26,6 l, BÍ (S449).
rozměry: 26,5 x 26,5 x 50 cm
objem (vnitřní nádoba / vnější obal): 11 / 26,6 l
materiál: plast
barva: bílá
Plastový obal RATO SQUARE, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
rozměry: 26,5 x 26,5 x 50 cm
objem (vnitřní nádoba / vnější obal): 11 / 26,6 l
materiál: plast
barva: bílá
Plastový obal RATO SQUARE, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč ratanový PH |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.56 kg |
| EAN: | 5905197195155 |
| Šířka přepravní: | 26,5cm |
| Výška přepravní: | 50cm |
| Hloubka přepravní: | 26,5cm |
| Objem přepravní: | 35,1125dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,56kg |
| Barva: | bílá |
| Výška: | 50cm |
| Šířka: | 26,5cm |
| Hloubka: | 26,5cm |
| Venkovní: | Ano |
| Materiál: | |
| Objem: | 0l |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
