Obal RATO LOW 17x17x17cm, 3/4l, ANTR (S433)
Plastový květináč RATO LOW, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
rozměry (Š x V x H): 17 x 17 x 17 cm
objem: 3/4 l
materiál: plast
barva: antracit
Plastový květináč RATO LOW, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
objem: 3/4 l
materiál: plast
barva: antracit
Plastový květináč RATO LOW, který věrně imituje ratanový výplet, je vhodný do interiéru, na terasy i balkóny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč ratanový PH |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905197089188 |
| Šířka přepravní: | 17cm |
| Výška přepravní: | 69cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Objem přepravní: | 4,913dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,453kg |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | plast |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 0cm |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
