Květináč PLASTICA 34 v.25,7cm TE (R624)
Květináč PLASTICA je oblíbená nádoba na rostliny, která vypadá dobře jak doma, tak na zahradě a je ozdoben decentním ornamentem.
rozměry (pr. x V): 34 x 25,7 cm
barva: terakotová
Květináč PLASTICA je oblíbená nádoba na rostliny, která vypadá dobře jak doma, tak na zahradě a je ozdoben decentním ornamentem.
barva: terakotová
Květináč PLASTICA je oblíbená nádoba na rostliny, která vypadá dobře jak doma, tak na zahradě a je ozdoben decentním ornamentem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináč Plastica |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 5905197210674 |
| Šířka přepravní: | 34cm |
| Výška přepravní: | 46cm |
| Hloubka přepravní: | 34cm |
| Objem přepravní: | 29,7092dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,487kg |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | plast |
| Výška: | 0cm |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 0cm |
| Průměr: | cm |
| Smart: | |
| Typ květináče: | |
| Typ příslušenství: | |
| Indoor/interiérový: | |
| Listingový popis: | |
| Outdoor/venkovní: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
