Minisekáček ruční pr.10,5x9,5cm PH LATTE CULINARIA
Ruční minisekáček CULINARIA Latte s plastovou transparentní miskou o průměru 10,5 cm a nerezovými noži. Ostré nerezové nože nasekají ovoce a zeleninu na malé kusy. Jednotlivé díly sekáčku se snadno udržují.
Ruční minisekáček CULINARIA Latte s plastovou transparentní miskou o průměru 10,5 cm a nerezovými noži. Ostré nerezové nože nasekají ovoce a zeleninu na malé kusy. Jednotlivé díly sekáčku se snadno udržují.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KUCHYŇSKÉ STROJKY A MLÝNKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022545331 |
| Výška přepravní: | 11,5cm |
| Šířka přepravní: | 12cm |
| Hloubka přepravní: | 12cm |
| Objem přepravní: | 1,656dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,2kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
