SDXC karta 128GB PRO PLUS + USB SAMSUNG

Kód: 45020369
599 Kč
Skladem
Paměťová karta + USB adaptér,Samsung Pro Plus,PN MB-SD128KB/WW,,Typ SDXC,Kapacita 128 GB,,Vytvořena pro profesionály,Zrozena pro rychlost – i tak se dá popsat Samsung PRO Plus, SD karta, která uživatelům předvede úžasný vysokokapacitní výkon. Ten ocení především fotografové a profesionálové zabývající se digitální tvorbou, pro něž se stane ideální volbou. Využívejte ji napříč vašimi pracovními zařízeními se spolehlivostí jedničky v oblasti výroby pamětí* typu flash.,,Otevřete bránu prvotřídní rychlosti,Špičková volba pro experty. Úžasná rychlost sekvenčního čtení a zápisu o hodnotách 160 MB/s

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paměťová karta + USB adaptér
Samsung Pro Plus
PN MB-SD128KB/WW

Typ SDXC
Kapacita 128 GB

Vytvořena pro profesionály
Zrozena pro rychlost – i tak se dá popsat Samsung PRO Plus, SD karta, která uživatelům předvede úžasný vysokokapacitní výkon. Ten ocení především fotografové a profesionálové zabývající se digitální tvorbou, pro něž se stane ideální volbou. Využívejte ji napříč vašimi pracovními zařízeními se spolehlivostí jedničky v oblasti výroby pamětí* typu flash.

Otevřete bránu prvotřídní rychlosti
Špičková volba pro experty. Úžasná rychlost sekvenčního čtení a zápisu o hodnotách 160 MB/s a 120 MB/s* podporuje dynamické sériové snímky a plynulé video v 4K kvalitě, které dopomohou vašemu profesionálnímu obsahu upoutat pozornost publika.

Několikanásobně spolehlivá
Paměťová karta PRO Plus SD nabízí uživatelům prvotřídní odolnost. Díky sedmistupňové ochraně1-7 karta přečká tvrdé podmínky i vysokou míru užívání – doma, venku či na cestách. Desetiletá omezená záruka vám pak přinese skutečně dlouhotrvající klid.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty SD/SDHC/SDXC
Záruka: 24
Hmotnost: 0.02 kg
Druh: MICRO SDXC
Kapacita: 128 GB
Rychlost Čtení/Zápis (MB/s): 160/120
Part Number: MB-SD128KB/WW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: