SDXC 64GB UHS-I SDS2 KINGSTON

Kód: 45015476
699 Kč
Skladem
Odolná paměťová karta Kingston SDXC Class 10 UHS-I,Paměťová karta Kingston najde uplatnění v chytrých mobilních telefonech, tabletech, nebo přenosných kamerách. Nabízí zvýšenou rychlost a kapacitu pro rychlejší načítání aplikací. Díky rychlosti umožňuje nahrávat video s rozlišením Full HD (1080p) a 4K UHD a je vhodná pro použití v externích podmínkách.,Vhodná do extrémních podmínek,Tuto odolnou paměťovou kartu SDXC oceníte nejen v každodenním užívání, ale také pokud se stane něco nepředvídaného, co by mohlo kartu poškodit. Karta je navržena tak, aby odolala účinkům rentgenovému záření, vibrací

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odolná paměťová karta Kingston SDXC Class 10 UHS-I
Paměťová karta Kingston najde uplatnění v chytrých mobilních telefonech, tabletech, nebo přenosných kamerách. Nabízí zvýšenou rychlost a kapacitu pro rychlejší načítání aplikací. Díky rychlosti umožňuje nahrávat video s rozlišením Full HD (1080p) a 4K UHD a je vhodná pro použití v externích podmínkách.
Vhodná do extrémních podmínek
Tuto odolnou paměťovou kartu SDXC oceníte nejen v každodenním užívání, ale také pokud se stane něco nepředvídaného, co by mohlo kartu poškodit. Karta je navržena tak, aby odolala účinkům rentgenovému záření, vibracím, vysokým i nízkým teplotám v rozsahu -25°C až 85°C za provozu a také je odolná vodě dle specifikace standardu IPX7.
Užijte si solidní rychlost
Díky příslušnosti k rychlostní třídě Class 10 a podpoře specifikace UHS-I je karta schopná zajistit rychlost čtení až 100 MB/s. Kartě tak nečiní problém např. záznam videa ve vysokém rozlišení Full HD. Znalost minimální rychlosti přenosu je důležitá zejména pro výběr karty pro nahrávání videa, ale i pro rychlé fotografování.

Specifikace
Rozměry: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
Formát : exFAT
Provozní teplota: -25 ° C ~ 85 ° C
Skladovací teplota: -40 ° C ~ 85 ° C
Napětí: 3,3 V

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty SD/SDHC/SDXC
Záruka: 24
Hmotnost: 0.01 kg
Druh: SDXC
Kapacita: 64 GB
Rychlost Čtení/Zápis (MB/s): 100/10
CLASS: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: