MicroSDXC 32GB PRO Endurance +SD SAMSUNG

Kód: 45020362
299 Kč
Není skladem
Paměťová karta + SD adaptér,Samsung Pro Endurance,PN MB-MJ32KA/EU,,Typ MicroSDXC,Kapacita 32 GB,,Vaše nová paměťová karta,Paměťová karta Samsung microSDXC PRO Plus nabízí kapacitu 512 GB, kdy vylepší celkovou integritu dat a spolehlivost při čtení i zápisu. Zápis dosahuje až na hodnotu 120 MB/s a maximální rychlost čtení činí až 160 MB/s, díky čemuž ušetříte mnoho drahocenného času při veškerých přesunech souborů.,,Karta je tak ideální pro přenos videa a sekvenční fotografování a hodí se tak pro použití v chytrých telefonech, tabletech i akčních kamerách, kterým zajistí kýžený prostor pro až 3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paměťová karta + SD adaptér
Samsung Pro Endurance
PN MB-MJ32KA/EU

Typ MicroSDXC
Kapacita 32 GB

Vaše nová paměťová karta
Paměťová karta Samsung microSDXC PRO Plus nabízí kapacitu 512 GB, kdy vylepší celkovou integritu dat a spolehlivost při čtení i zápisu. Zápis dosahuje až na hodnotu 120 MB/s a maximální rychlost čtení činí až 160 MB/s, díky čemuž ušetříte mnoho drahocenného času při veškerých přesunech souborů.

Karta je tak ideální pro přenos videa a sekvenční fotografování a hodí se tak pro použití v chytrých telefonech, tabletech i akčních kamerách, kterým zajistí kýžený prostor pro až 30 hodin 4K UHD videa, 80,5 hodin záznamu ve Full HD či 207 159 fotografií ve 4K kvalitě. V balení se poté nachází také praktický USB adaptér pro snadné připojení k PC či notebooku, který rozšiřuje kompatibilitu této karty na maximum.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty micro SD/SDHC/XC
Záruka: 24
Hmotnost: 0.02 kg
Druh: MICRO SDXC
Kapacita: 32 GB
Part Number: MB-MJ32KA/EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: