MicroSDXC 256GB PRO Endurance+SD SAMSUNG

Kód: 45020360
999 Kč
Skladem
Paměťová karta + SD adaptér,Samsung Pro Endurance,PN MB-MJ256KA/EU,,Typ MicroSDXC,Kapacita 256 GB,,Stvořena pro nepřetržité nahrávání,O dlouhé a hladké záběry už nemusíte mít strach. Paměťová karta Samsung PRO Endurance byla navržena tak, aby vám pomohla zachytit všechny klíčové okamžiky, poskytovala bezkonkurenční výdrž a nahrávání ve vysokém rozlišení, a to i v náročných podmínkách. Je proto ideální k použití s bezpečnostními a osobními kamerami či kamerou do auta.,,Nahrávejte v rozlišení 4K,Podpora videa v rozlišení 4K a Full HD přináší nejen nahrávání s precizními detaily, ale i špičkovou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paměťová karta + SD adaptér
Samsung Pro Endurance
PN MB-MJ256KA/EU

Typ MicroSDXC
Kapacita 256 GB

Stvořena pro nepřetržité nahrávání
O dlouhé a hladké záběry už nemusíte mít strach. Paměťová karta Samsung PRO Endurance byla navržena tak, aby vám pomohla zachytit všechny klíčové okamžiky, poskytovala bezkonkurenční výdrž a nahrávání ve vysokém rozlišení, a to i v náročných podmínkách. Je proto ideální k použití s bezpečnostními a osobními kamerami či kamerou do auta.

Nahrávejte v rozlišení 4K
Podpora videa v rozlišení 4K a Full HD přináší nejen nahrávání s precizními detaily, ale i špičkovou optimalizaci pro velké soubory. Technologie PRO Endurance zajišťuje vysokou kvalitu za každých okolností prostřednictvím rychlého čtení a zápisu až 100/40 MB/s.

Vždy v bezpečí
Ani extrémní počasí či dlouhý provoz výkon karty PRO Endurance nijak neohrozí. Náročným testováním a pětinásobnou odolností obstojí vůči magnetům, rentgenovému záření, vodě, pádu, opotřebování a odolá provozním teplotám v rozsahu od -25 °C do 85 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty micro SD/SDHC/XC
Záruka: 24
Hmotnost: 0.02 kg
Druh: MICRO SDXC
Kapacita: 256 GB
Part Number: MB-MJ256KA/EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: