WBUF011CHLADNIČKA MONOK. VEST WHIRLPOOL
Informační list výrobku
Vestavná lednice s mrazákem,WHIRLPOOL WBUF011,,Elektronický systém ovládání,LED osvětlení,Odmrazování mrazničky - manuální,Odmrazování chladničky automatické,Oboustranné dveře- možnost nastavení vlevo nebo vpravo,Space management,Skleněné police,Druhá police na ovoce a zeleninu,Přihrádka na mléčné výrobky,,Chladnička (hrubý objem (l)): 108,Šířka (cm): 59.7,Maximální šířka pro instalaci: 60.0,Hloubka (cm): 54.5,Hloubka pro instalaci: 56.0,Minimální šířka pro instalaci: 60.0,Celkový hrubý objem (l): 126,Minimální instalační výška: 89.0,Minimální instalační výška: 82.0,Výška (cm): 81.9,Délka elek
Vestavná lednice s mrazákem
WHIRLPOOL WBUF011
Elektronický systém ovládání
LED osvětlení
Odmrazování mrazničky - manuální
Odmrazování chladničky automatické
Oboustranné dveře- možnost nastavení vlevo nebo vpravo
Space management
Skleněné police
Druhá police na ovoce a zeleninu
Přihrádka na mléčné výrobky
Chladnička (hrubý objem (l)): 108
Šířka (cm): 59.7
Maximální šířka pro instalaci: 60.0
Hloubka (cm): 54.5
Hloubka pro instalaci: 56.0
Minimální šířka pro instalaci: 60.0
Celkový hrubý objem (l): 126
Minimální instalační výška: 89.0
Minimální instalační výška: 82.0
Výška (cm): 81.9
Délka elektrického kabelu (cm): 245
Elektrické připojení (W): 100
Proudová pojistka 16A
Odolnost proti výpadku napájení 10 h
Emise akustického hluku šířeného vzduchem 41dB
WHIRLPOOL WBUF011
Elektronický systém ovládání
LED osvětlení
Odmrazování mrazničky - manuální
Odmrazování chladničky automatické
Oboustranné dveře- možnost nastavení vlevo nebo vpravo
Space management
Skleněné police
Druhá police na ovoce a zeleninu
Přihrádka na mléčné výrobky
Chladnička (hrubý objem (l)): 108
Šířka (cm): 59.7
Maximální šířka pro instalaci: 60.0
Hloubka (cm): 54.5
Hloubka pro instalaci: 56.0
Minimální šířka pro instalaci: 60.0
Celkový hrubý objem (l): 126
Minimální instalační výška: 89.0
Minimální instalační výška: 82.0
Výška (cm): 81.9
Délka elektrického kabelu (cm): 245
Elektrické připojení (W): 100
Proudová pojistka 16A
Odolnost proti výpadku napájení 10 h
Emise akustického hluku šířeného vzduchem 41dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednodveřové chladničky - vestavné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 32.8 kg |
| EAN: | 8003437054693 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VESTAVNÁ |
| Provedení: | MONOKLIMA |
| Počet dveří: | 1 |
| Celkový objem: | 126 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Objem chladničky: | 108 l |
| Objem mrazáku: | 18 l |
| Roční spotřeba energie: | 150 kWh |
| RETRO: | Ne |
| SMART: | Ne |
| Počet polic: | 3 |
| Police: | SKLENĚNÉ |
| Hlučnost: | 41 dB |
| Výška: | 81,5 cm |
| Šířka: | 59,6 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
