Rendlík s ručkou 14x6cm mini nepřiln.povrch GRANITE Brown x
Rendlík není vhodný na indukci.
Rendlík s ručkou 14 x 6 cm, mini, nepřilnavý povrch, GRANITE Brown x.
průměr: 14 cm
výška: 6 cm
Hliníkový presovaný mini rendlík GRANITE Brown s vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem v hnědé mramorové struktuře.
Vnější povrch je opatřen 2vrstvým žáruvzdorným nástřikem v hnědé mramorové barvě.
Rendlík není vhodný na indukci.
průměr: 14 cm
výška: 6 cm
Hliníkový presovaný mini rendlík GRANITE Brown s vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem v hnědé mramorové struktuře.
Vnější povrch je opatřen 2vrstvým žáruvzdorným nástřikem v hnědé mramorové barvě.
Rendlík není vhodný na indukci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnec, rendlík |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022440094 |
| Výška přepravní: | 6cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 26cm |
| Objem přepravní: | 2,184dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,206kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
