Pistole stříkací na vodu 35cm dětská, ŽRALOK mix 2 druhy
Skvěle osvěží v teplých letních dnech.
Pistole stříkací na vodu 35 cm, dětská, ŽRALOK, mix 2 druhy.
délka: 35 cm
Stříkací vodní pistole je zábavnou hračkou jak pro malé, tak pro velké.
Skvěle osvěží v teplých letních dnech.
délka: 35 cm
Stříkací vodní pistole je zábavnou hračkou jak pro malé, tak pro velké.
Skvěle osvěží v teplých letních dnech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky k vodě |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8720573912990 |
| Výška přepravní: | 8cm |
| Šířka přepravní: | 19,5cm |
| Hloubka přepravní: | 35cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 5,46dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,122kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Licence: | |
| Průměr: | cm |
| Elektroodpad: | |
| Zobrazení času: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Výbava: | |
| Typ: | |
| Typ strojku: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
