Bublifuk FOŤÁK 118ml, 13,5x9x9cm, mix barev
Baterie nejsou součástí balení.
Bublifuk FOŤÁK 118 ml, 13,5 x 9 x 9 cm, mix barev.
objem: 118 ml
rozměry (D x Š x V): 13,5 x 9 x 9 cm
hmotnost: 309 g
mix barev: růžová, modrá
motiv: foťák
baterie 3 x AA, baterie nejsou součástí
Děti milují bubliny! Pistol na výrobu bublin udělá radost každému dítěti.
Baterie nejsou součástí balení.
objem: 118 ml
rozměry (D x Š x V): 13,5 x 9 x 9 cm
hmotnost: 309 g
mix barev: růžová, modrá
motiv: foťák
baterie 3 x AA, baterie nejsou součástí
Děti milují bubliny! Pistol na výrobu bublin udělá radost každému dítěti.
Baterie nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky k vodě |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8721037382670 |
| Výška přepravní: | 9cm |
| Šířka přepravní: | 19,5cm |
| Hloubka přepravní: | 12,5cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 2,19375dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,309kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Licence: | |
| Průměr: | cm |
| Elektroodpad: | |
| Zobrazení času: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Výbava: | |
| Typ: | |
| Typ strojku: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
