EXTOL CRAFT 414170 čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300W, 1400l/hod, 10m
Ponorné čerpadlo na hluboké studně od průměru 105mm. Vhodné k zavlažování zahrad, umývání, čištění stříkáním apod. Extra dlouhý kabel.
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300W, 1400l/hod, 10m
- Ponorné čerpadlo na hluboké studně od průměru 105 mm. Vhodné k zavlažování zahrad, umývání, čištění stříkáním apod. Součástí extra dlouhý kabel.
- membránové typy čerpadel umožňují dosáhnout značný výtlak i velký průtok
- voda je odváděna do 3/4" hadice, která se nasadí na výstupní hrdlo a připevní sponou
- určeno pro čistou vodu
- Provedení výrobku: zelená barva
Popis produktu
Typ: hlubinné
Zdroj napájení: elektrické
Max. dopravní výška (m): 50
Max. hloubka sání (m): 0
Max. velikost částic (mm):
Max. dopravované množství (l/hod): 1400
Výkon motoru (W): 300
Technické parametry:
napětí/frekvence: 230V/50Hz
příkon: 300W
max. průtok: 1400l/hod
max. výtlak: 50m +/- 5%
max. hloubka ponoru: 5m
průměr výstupního hrdla: 3/4'
průchod pevné částice: 0mm
průměr čerpadla: 105mm
délka přívodního kabelu: 10m
extra: na čistou vodu
hmotnost včetně kabelu: 4,4kg
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 4.000
Výška (cm): 29.00
Šířka (cm): 11.00
Hloubka (cm): 11.00
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlubinná čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.85 kg |
| EAN: | 8595126931540 |
| Délka přívodního kabelu: | 10m |
| hlavní název promo: | membránové hlubinné ponorné čerpadlo |
| hmotnost včetně kabelu: | 4,4kg |
| max. hloubka ponoru: | 5m |
| max. průchodnost: | 0mm |
| max. průtok: | 1400l/hod |
| max. výtlak: | 50m +/- 5% |
| napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| použití: | pro čistou vodu |
| průměr čerpadla: | 105mm |
| průměr výstupního hrdla: | 3/4" |
| Příkon: | 300W |
| ⌀ výstupního hrdla: | 3/4" |
| délka přívodního kabelu: | 10m |
| hmotnost (včetně kabelu): | 4,4kg |
| max. hloubka ponoru: | 5m |
| max. průchodnost: | 0mm |
| max. průtok: | 1400l/hod |
| max. výtlak: | 50m +/- 5% |
| min. výška hladiny: | 50cm |
| napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| použití: | pro čistou vodu |
| průměr čerpadla: | 105mm |
| příkon: | 300W |
| značka: | EXTOL CRAFT |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
