PRAETORIAN gamepad PC/PS3/4 WHITE SHARK
Typ přístroje: Gamepad,White Shark PRAETORIAN,Kompatibilita: Android, iOS, Nintendo Switch,Bezdrátový ovládač,Délka kábla: 1 m,Počet tlačítek: 19,Výdrž baterie: 10 h,Rozměry (š × h × v): 16 × 11 × 6,8 cm,Hmotnost: 0,24 kg,Barva: černá, čirá,
Typ přístroje: Gamepad
White Shark PRAETORIAN
Kompatibilita: Android, iOS, Nintendo Switch
Bezdrátový ovládač
Délka kábla: 1 m
Počet tlačítek: 19
Výdrž baterie: 10 h
Rozměry (š × h × v): 16 × 11 × 6,8 cm
Hmotnost: 0,24 kg
Barva: černá, čirá
White Shark PRAETORIAN
Kompatibilita: Android, iOS, Nintendo Switch
Bezdrátový ovládač
Délka kábla: 1 m
Počet tlačítek: 19
Výdrž baterie: 10 h
Rozměry (š × h × v): 16 × 11 × 6,8 cm
Hmotnost: 0,24 kg
Barva: černá, čirá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 3858894506811 |
| Počet tlačítek: | 19 |
| Výdrž baterie: | 10 Dny |
| Výška: | 6,8 cm |
| Šířka: | 16 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | ČIRÁ |
| Part Number: | PRAETORIAN |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
