Pevné přepravní pouzdro Fox NS NACON
Příslušenství k herní konzoli,Nacon Pevné přepravní pouzdro Nintendo Switch Fox,,Kompatibilní: s Nintendo Switch, s Nintendo Switch OLED,Umístění: Na konzoli,Maximální počet ovladačů: 1,,Materiál: Plast,Hmotnost: 245 g,Barva: Mix barev,
Příslušenství k herní konzoli
Nacon Pevné přepravní pouzdro Nintendo Switch Fox
Kompatibilní: s Nintendo Switch, s Nintendo Switch OLED
Umístění: Na konzoli
Maximální počet ovladačů: 1
Materiál: Plast
Hmotnost: 245 g
Barva: Mix barev
Nacon Pevné přepravní pouzdro Nintendo Switch Fox
Kompatibilní: s Nintendo Switch, s Nintendo Switch OLED
Umístění: Na konzoli
Maximální počet ovladačů: 1
Materiál: Plast
Hmotnost: 245 g
Barva: Mix barev
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 3665962003260 |
| Systém: | NINTENDO SWITCH |
| Kompatibilní: | s Nintendo Switch |
| Výška: | 13,2 cm |
| Šířka: | 26,3 cm |
| Hloubka: | 4,8 cm |
| Barva: | Mix barev |
| Hmotnost výrobku: | 245 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
