G7 PRO Zenless Zone Zero GAMESIR
Gamepad,G7 PRO Zenless Zone Zero,,Kompatibilita: Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Android, iOS, Nintendo Switch, Steam,Konektivita: Kabelové (Xbox/PC), 2.4GHz dongle (PC), Bluetooth (Android/iOS/Switch),Analogové páčky: GameSir™ Mag-Res™ TMR (anti-drift),Triggery: Hall Effect analogové s mikrospínači pro Hair Trigger mód,Tlačítka ABXY: Optické mikrospínače,D-Pad: Mechanický,Přídavná tlačítka: 4 (zadní R4/L4 a mini bumpery R5/L5),Vibrace: 4 vibrační motorky (v úchopech a spouštích),Gyroskop: Ano (pouze pro PC, Android, iOS, Switch),Audio výstup: 3,5mm jack (přes kabelové i 2.4G připojen
Gamepad
G7 PRO Zenless Zone Zero
Kompatibilita: Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Android, iOS, Nintendo Switch, Steam
Konektivita: Kabelové (Xbox/PC), 2.4GHz dongle (PC), Bluetooth (Android/iOS/Switch)
Analogové páčky: GameSir™ Mag-Res™ TMR (anti-drift)
Triggery: Hall Effect analogové s mikrospínači pro Hair Trigger mód
Tlačítka ABXY: Optické mikrospínače
D-Pad: Mechanický
Přídavná tlačítka: 4 (zadní R4/L4 a mini bumpery R5/L5)
Vibrace: 4 vibrační motorky (v úchopech a spouštích)
Gyroskop: Ano (pouze pro PC, Android, iOS, Switch)
Audio výstup: 3,5mm jack (přes kabelové i 2.4G připojení)
Baterie: 1200mAh, dobíjecí
Software: GameSir Nexus
Rozměry: 152 × 103 × 58 mm
Hmotnost: 272 g
G7 PRO Zenless Zone Zero
Kompatibilita: Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Android, iOS, Nintendo Switch, Steam
Konektivita: Kabelové (Xbox/PC), 2.4GHz dongle (PC), Bluetooth (Android/iOS/Switch)
Analogové páčky: GameSir™ Mag-Res™ TMR (anti-drift)
Triggery: Hall Effect analogové s mikrospínači pro Hair Trigger mód
Tlačítka ABXY: Optické mikrospínače
D-Pad: Mechanický
Přídavná tlačítka: 4 (zadní R4/L4 a mini bumpery R5/L5)
Vibrace: 4 vibrační motorky (v úchopech a spouštích)
Gyroskop: Ano (pouze pro PC, Android, iOS, Switch)
Audio výstup: 3,5mm jack (přes kabelové i 2.4G připojení)
Baterie: 1200mAh, dobíjecí
Software: GameSir Nexus
Rozměry: 152 × 103 × 58 mm
Hmotnost: 272 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| EAN: | 6936685222892 |
| Bezdrátový ovladač: | Ano |
| Kompatibilní: | s XBOX |
| Výška: | 15,7 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 6,2 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 0,3 kg |
| Part Number: | HRG22998 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
