Earpads Leather ENDORFY
Náhrad. náušníky pro sluchátka,ENDORFY Endorfy Earpads Leather,,Rozměry (VxŠxH): 11 x 11 x 9 cm,Hmotnost: 34 g,Barva: Černá,
Náhrad. náušníky pro sluchátka
ENDORFY Endorfy Earpads Leather
Rozměry (VxŠxH): 11 x 11 x 9 cm
Hmotnost: 34 g
Barva: Černá
ENDORFY Endorfy Earpads Leather
Rozměry (VxŠxH): 11 x 11 x 9 cm
Hmotnost: 34 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5903018665771 |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 34 g |
| Part Number: | EY0A003 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
