Cest.pouzdro Mario Kart World NS2 NACON
Příslušenství k herní konzoli,Nacon Cestovní pouzdro Nintendo Switch Mario Kart World,,Kompatibilní: s Nintendo Switch, s Nintendo Switch OLED, s Nintendo Switch 2,Umístění: Na konzoli,Maximální počet ovladačů: 1,,Materiál: Plast,Hmotnost: 587 g,Barva: Mix barev,
Příslušenství k herní konzoli
Nacon Cestovní pouzdro Nintendo Switch Mario Kart World
Kompatibilní: s Nintendo Switch, s Nintendo Switch OLED, s Nintendo Switch 2
Umístění: Na konzoli
Maximální počet ovladačů: 1
Materiál: Plast
Hmotnost: 587 g
Barva: Mix barev
Nacon Cestovní pouzdro Nintendo Switch Mario Kart World
Kompatibilní: s Nintendo Switch, s Nintendo Switch OLED, s Nintendo Switch 2
Umístění: Na konzoli
Maximální počet ovladačů: 1
Materiál: Plast
Hmotnost: 587 g
Barva: Mix barev
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 663293113682 |
| Systém: | Nintendo Switch 2 |
| Kompatibilní: | s Nintendo Switch |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 29,5 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |
| Barva: | Mix barev |
| Hmotnost výrobku: | 587 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
