Nintendo Switch Lite Blue
Herní konzole,Nintendo Switch Lite Blue,,Po hardwarové stránce je Nintendo Switch Lite identický s klasickým Switchem,Nabídne tedy čip NVIDIA Tegra X1 doplněný o 4 GB RAM a 32GB flash paměť,Samozřejmostí Switch Lite je slot pro microSD kartu nebo šuplík na herní cartridge,Rozdílný je však dotykový displej, který při stejném rozlišení 1 280 × 720 pixelů má 5,5" úhlopříčku,,Konzole Nintendo Switch Lite se vám snadno vejde do kapsy,Její rozměry jsou totiž jen 208 × 91 × 14 mm při hmotnosti 297 gramů
Herní konzole
Nintendo Switch Lite Blue
Po hardwarové stránce je Nintendo Switch Lite identický s klasickým Switchem
Nabídne tedy čip NVIDIA Tegra X1 doplněný o 4 GB RAM a 32GB flash paměť
Samozřejmostí Switch Lite je slot pro microSD kartu nebo šuplík na herní cartridge
Rozdílný je však dotykový displej, který při stejném rozlišení 1 280 × 720 pixelů má 5,5" úhlopříčku
Konzole Nintendo Switch Lite se vám snadno vejde do kapsy
Její rozměry jsou totiž jen 208 × 91 × 14 mm při hmotnosti 297 gramů
Nintendo Switch Lite Blue
Po hardwarové stránce je Nintendo Switch Lite identický s klasickým Switchem
Nabídne tedy čip NVIDIA Tegra X1 doplněný o 4 GB RAM a 32GB flash paměť
Samozřejmostí Switch Lite je slot pro microSD kartu nebo šuplík na herní cartridge
Rozdílný je však dotykový displej, který při stejném rozlišení 1 280 × 720 pixelů má 5,5" úhlopříčku
Konzole Nintendo Switch Lite se vám snadno vejde do kapsy
Její rozměry jsou totiž jen 208 × 91 × 14 mm při hmotnosti 297 gramů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní konzole |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 45496453404 |
| Systém: | NINTENDO SWITCH |
| HDD: | 32 GB |
| Bezdrátový ovladač: | Ano |
| Kompatibilní: | s Nintendo Switch |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 9 W |
| Minimální příkon: | 3 |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 22,5 cm |
| Hloubka: | 8,4 cm |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 0,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
