Hadice zahradní GARDEN 1/2" 20m ZE + spojky
Zahradní hadice GARDEN se spojkami je určená pro pohodlné zavlažování zahrady.
Hadice zahradní GARDEN 1/2", 20 m, ZE + spojky.
sada obsahuje:
- 3 x spojka
- 1 x tryska
- 1 x hadice
délka: 20 m
tloušťka: 1,8 mm
barva: zelená
Zahradní hadice GARDEN se spojkami je určená pro pohodlné zavlažování zahrady.
sada obsahuje:
- 3 x spojka
- 1 x tryska
- 1 x hadice
délka: 20 m
tloušťka: 1,8 mm
barva: zelená
Zahradní hadice GARDEN se spojkami je určená pro pohodlné zavlažování zahrady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice zahradní + příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419043160 |
| Výška přepravní: | 9,5cm |
| Šířka přepravní: | 30cm |
| Hloubka přepravní: | 30cm |
| Objem přepravní: | 8,55dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
