Hadice nerez M3/4"xM3/4" 50cm
Koncovky jsou zhotoveny z poniklované mosazi a osazeny těsnícími kroužky.
Hadice nerez M3/4" x M3/4" 50 cm.
Rozměry: M3/4" x M3/4"
Délka: 50 cm
Materiál: nerez
Nerezové připojovací hadice na vodu se velmi často používají k připojení WC, nádržek, stojánkových vodovodních baterií a jiných zařízení.
Hadice je určena pro připojení teplé, či studené vody. Je vhodná i na pitnou vodu.
Pryžové EPDM jádro opatřené nerezovým opletem, zabezpečuje dlouhou životnost a zaručuje dostatečnou ohebnost.
Koncovky jsou zhotoveny z poniklované mosazi a osazeny těsnícími kroužky.
Rozměry: M3/4" x M3/4"
Délka: 50 cm
Materiál: nerez
Nerezové připojovací hadice na vodu se velmi často používají k připojení WC, nádržek, stojánkových vodovodních baterií a jiných zařízení.
Hadice je určena pro připojení teplé, či studené vody. Je vhodná i na pitnou vodu.
Pryžové EPDM jádro opatřené nerezovým opletem, zabezpečuje dlouhou životnost a zaručuje dostatečnou ohebnost.
Koncovky jsou zhotoveny z poniklované mosazi a osazeny těsnícími kroužky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 5901095673405 |
| Šířka přepravní: | 3cm |
| Výška přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 58cm |
| Objem přepravní: | 0,45dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,19kg |
| Pozor křehké: | |
| Barva: | nerezová |
| Provedení: | |
| Listingový popis: | |
| Určení: | |
| Instalace: | |
| Série: | |
| Způsob ovládání: | |
| Páková: | |
| Výbava: | |
| Bezdotykový: | |
| Rozteč: | 0mm |
| Použití: | umyvadlová baterie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
