Hák na gumolano 9 mm (10 ks).
rozměry: 9 mm
materiál: kov
balení: 10 ks
Hák na gumolano o rozměrech 9 mm.
rozměry: 9 mm
materiál: kov
balení: 10 ks
Hák na gumolano o rozměrech 9 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gumolano, hák na gumolano |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590419551726 |
| Šířka přepravní: | 7cm |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 3cm |
| Objem přepravní: | 0,21dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,3kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
