Hák na gumolano 7 mm (10 ks).
rozměry: 7 mm
materiál: kov
balení: 10 ks
Hák na gumolano o rozměrech 7 mm.
rozměry: 7 mm
materiál: kov
balení: 10 ks
Hák na gumolano o rozměrech 7 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gumolano, hák na gumolano |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8590419550446 |
| Šířka přepravní: | 7cm |
| Výška přepravní: | 7cm |
| Hloubka přepravní: | 2cm |
| Objem přepravní: | 0,098dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,218kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
