VPL 130 gramofon s reproduktory DENVER
Gramofon,DENVER VPL-130,,Otáčky 33/45/78,USB,Záznamu na USB,Audio vstup,Výstup zvuku analogový,Připojení sluchátek,Připojení USB,,Typ gramofonu klasický,Předzesilovač vestavěný,Náhon řemínkem,Ovládání poloautomat,Materiál talíře plast,Přehrávaná média LP,Obsah balení nabíječka,,Funkce Digitalizace vinylů, automatické vypnutí,S reproduktory, regulace hlasitosti,Rovné raménko,Design kufříkový,Typ přenosky Piezoelektrická (keramická, krystalová),,Výška 12,5 cm,Šířka 34,5 cm,Hloubka 27,5 cm,Barva Bílá,Hmotnost 2,45 kg,Speciální funkce vestavěný zesilovač, autostop
Gramofon
DENVER VPL-130
Otáčky 33/45/78
USB
Záznamu na USB
Audio vstup
Výstup zvuku analogový
Připojení sluchátek
Připojení USB
Typ gramofonu klasický
Předzesilovač vestavěný
Náhon řemínkem
Ovládání poloautomat
Materiál talíře plast
Přehrávaná média LP
Obsah balení nabíječka
Funkce Digitalizace vinylů, automatické vypnutí
S reproduktory, regulace hlasitosti
Rovné raménko
Design kufříkový
Typ přenosky Piezoelektrická (keramická, krystalová)
Výška 12,5 cm
Šířka 34,5 cm
Hloubka 27,5 cm
Barva Bílá
Hmotnost 2,45 kg
Speciální funkce vestavěný zesilovač, autostop
DENVER VPL-130
Otáčky 33/45/78
USB
Záznamu na USB
Audio vstup
Výstup zvuku analogový
Připojení sluchátek
Připojení USB
Typ gramofonu klasický
Předzesilovač vestavěný
Náhon řemínkem
Ovládání poloautomat
Materiál talíře plast
Přehrávaná média LP
Obsah balení nabíječka
Funkce Digitalizace vinylů, automatické vypnutí
S reproduktory, regulace hlasitosti
Rovné raménko
Design kufříkový
Typ přenosky Piezoelektrická (keramická, krystalová)
Výška 12,5 cm
Šířka 34,5 cm
Hloubka 27,5 cm
Barva Bílá
Hmotnost 2,45 kg
Speciální funkce vestavěný zesilovač, autostop
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gramofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.88 kg |
| EAN: | 5706751079436 |
| Otáčky: | 33/45/78 |
| Připojení: | USB |
| FM tuner: | NE |
| Typ gramofonu: | Klasický |
| Předzesilovač: | Vestavěný |
| Náhon: | Řemínkem |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Ovládání: | Poloautomat |
| USB: | ANO |
| Přehrává z USB: | NE |
| Materiál talíře: | Plast |
| Přehrávaná média: | LP |
| Obsah balení: | Nabíječka |
| Záznamu na USB: | Ano |
| Funkce: | Digitalizace vinylů |
| Vlastnosti: | S reproduktory |
| Slot na kartu: | NE |
| Typ raménka: | Rovné raménko |
| Audio vstup: | Ano |
| Výstup zvuku: | ANALOGOVÝ |
| Design: | Kufříkový |
| Připojení sluchátek: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ne |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 34,5 cm |
| Hloubka: | 27,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 2,5 kg |
| Part Number: | dvpl130 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
