LS 200WD GRAMOFON S BT LENCO
Gramofon,Lenco LS-200WD,,Dřevěný,Náhon řemínek,Ovládání automat,Přehrávaná média LP,Předzesilovač vestavěný,Typ přenosky elektromagnetická (MM/MC),Typ gramofonu Hi-Fi,,,Typ raménka rovné raménko,Regulace hlasitosti,S reproduktory,S krytem,Celkový výkon (RMS) 20 W,,Automatické vypnutí,Opakované přehrávání,Otáčky 33/45,Automatické vypnutí,Duální Bluetooth,Bluetooth, automatické zastavení,,Audio vstup,Výstup zvuku analogový,Připojení sluchátek,Připojení Jack 3,5 mm, RCA výstup,Napájení ze sítě,Nabíječka v balení
Gramofon
Lenco LS-200WD
Dřevěný
Náhon řemínek
Ovládání automat
Přehrávaná média LP
Předzesilovač vestavěný
Typ přenosky elektromagnetická (MM/MC)
Typ gramofonu Hi-Fi
Typ raménka rovné raménko
Regulace hlasitosti
S reproduktory
S krytem
Celkový výkon (RMS) 20 W
Automatické vypnutí
Opakované přehrávání
Otáčky 33/45
Automatické vypnutí
Duální Bluetooth
Bluetooth, automatické zastavení
Audio vstup
Výstup zvuku analogový
Připojení sluchátek
Připojení Jack 3,5 mm, RCA výstup
Napájení ze sítě
Nabíječka v balení
Lenco LS-200WD
Dřevěný
Náhon řemínek
Ovládání automat
Přehrávaná média LP
Předzesilovač vestavěný
Typ přenosky elektromagnetická (MM/MC)
Typ gramofonu Hi-Fi
Typ raménka rovné raménko
Regulace hlasitosti
S reproduktory
S krytem
Celkový výkon (RMS) 20 W
Automatické vypnutí
Opakované přehrávání
Otáčky 33/45
Automatické vypnutí
Duální Bluetooth
Bluetooth, automatické zastavení
Audio vstup
Výstup zvuku analogový
Připojení sluchátek
Připojení Jack 3,5 mm, RCA výstup
Napájení ze sítě
Nabíječka v balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gramofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.85 kg |
| EAN: | 8711902091271 |
| Otáčky: | 33/45 |
| Připojení: | Jack 3,5mm |
| Celkový výkon (RMS): | 20 W |
| FM tuner: | NE |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| USB: | NE |
| Přehrává z USB: | NE |
| Audio vstup: | Ano |
| Výstup zvuku: | ANALOGOVÝ |
| Připojení sluchátek: | Ano |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 61,3 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Barva: | ČERNÁ/HNĚDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 4,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
