Lenco LS-410WA gramofon s repro a BT
Gramofon,Lenco LS-410WA,,Bluetooth 5.0 přijímač,2 rychlosti otáček 33 a 45 ot./min,Řemínkový pohon,MM přenoska AudioTechnica,Tlačítko Start-Stop,4 vestavěné reproduktory,Výstupní výkon: 40W RMS,Vestavěný předzesilovač s vypínáním,Hliníkový talíř,Natavení přítlaku přenosky,Vstup AUX IN 3,5 mm jack,Výstup 2x RCA,Příslušenství: AC adaptér, plstěná podložka, plastový kryt proti prachu,Rozměry: 42,5 x 36 x 19,2 cm (šxhxv)
Gramofon
Lenco LS-410WA
Bluetooth 5.0 přijímač
2 rychlosti otáček 33 a 45 ot./min
Řemínkový pohon
MM přenoska AudioTechnica
Tlačítko Start-Stop
4 vestavěné reproduktory
Výstupní výkon: 40W RMS
Vestavěný předzesilovač s vypínáním
Hliníkový talíř
Natavení přítlaku přenosky
Vstup AUX IN 3,5 mm jack
Výstup 2x RCA
Příslušenství: AC adaptér, plstěná podložka, plastový kryt proti prachu
Rozměry: 42,5 x 36 x 19,2 cm (šxhxv)
Lenco LS-410WA
Bluetooth 5.0 přijímač
2 rychlosti otáček 33 a 45 ot./min
Řemínkový pohon
MM přenoska AudioTechnica
Tlačítko Start-Stop
4 vestavěné reproduktory
Výstupní výkon: 40W RMS
Vestavěný předzesilovač s vypínáním
Hliníkový talíř
Natavení přítlaku přenosky
Vstup AUX IN 3,5 mm jack
Výstup 2x RCA
Příslušenství: AC adaptér, plstěná podložka, plastový kryt proti prachu
Rozměry: 42,5 x 36 x 19,2 cm (šxhxv)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gramofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.76 kg |
| EAN: | 8711902069614 |
| Otáčky: | 33/45 |
| Celkový výkon (RMS): | 40 W |
| USB: | NE |
| Audio vstup: | Ano |
| Připojení sluchátek: | Ne |
| Výška: | 19,2 cm |
| Šířka: | 42,5 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Barva: | HNĚDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
