NA221/00 HORKOVZDUŠNÁ FRITÉZA PHILIPS
Horkovzdušná fritéza,PHILIPS NA221/00,,Objem 4,2 l,Příkon 1 500 W,Frekvence 50 - 60 Hz,Délka kabelu 0,8 m,Napětí 220–240 V,,Snadné použití,Časově a energeticky úsporné,Méně oleje,Okénko pro sledování procesu vaření,13 způsobů přípravy,Chutné recepty v aplikaci NutriU,,Rozměry 368 x 273 x 293 mm,Hmotnost 4,45 kg,Barva černá
Horkovzdušná fritéza
PHILIPS NA221/00
Objem 4,2 l
Příkon 1 500 W
Frekvence 50 - 60 Hz
Délka kabelu 0,8 m
Napětí 220–240 V
Snadné použití
Časově a energeticky úsporné
Méně oleje
Okénko pro sledování procesu vaření
13 způsobů přípravy
Chutné recepty v aplikaci NutriU
Rozměry 368 x 273 x 293 mm
Hmotnost 4,45 kg
Barva černá
PHILIPS NA221/00
Objem 4,2 l
Příkon 1 500 W
Frekvence 50 - 60 Hz
Délka kabelu 0,8 m
Napětí 220–240 V
Snadné použití
Časově a energeticky úsporné
Méně oleje
Okénko pro sledování procesu vaření
13 způsobů přípravy
Chutné recepty v aplikaci NutriU
Rozměry 368 x 273 x 293 mm
Hmotnost 4,45 kg
Barva černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fritézy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.55 kg |
| EAN: | 8720389034770 |
| Objem nádoby: | 4,2 l |
| Displej: | Ne |
| Časovač: | Ano |
| Příkon: | 1 500 W |
| Výška: | 29,3 cm |
| Šířka: | 27,3 cm |
| Hloubka: | 36,8 cm |
| Barva: | ČERNÁ/STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 4,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
