FW402HE0 EASY FRY XL SURFACE TEFAL
Horkovzdušná fritéza,TEFAL FW402HE0,,Technologie Extra-Crisp s 360° cirkulací vzduchu,Objem 7 l,Dvojité topné těleso,10 přednastavených programů,Velký průzor pro kontrolu vaření,Digitální dotykový panel,Úsporné a rychlé vaření,Kompaktní hranatý design,Součástí balení kráječ na pizzu,Aplikace My Tefal,,Barva šedá
Horkovzdušná fritéza
TEFAL FW402HE0
Technologie Extra-Crisp s 360° cirkulací vzduchu
Objem 7 l
Dvojité topné těleso
10 přednastavených programů
Velký průzor pro kontrolu vaření
Digitální dotykový panel
Úsporné a rychlé vaření
Kompaktní hranatý design
Součástí balení kráječ na pizzu
Aplikace My Tefal
Barva šedá
TEFAL FW402HE0
Technologie Extra-Crisp s 360° cirkulací vzduchu
Objem 7 l
Dvojité topné těleso
10 přednastavených programů
Velký průzor pro kontrolu vaření
Digitální dotykový panel
Úsporné a rychlé vaření
Kompaktní hranatý design
Součástí balení kráječ na pizzu
Aplikace My Tefal
Barva šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fritézy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.08 kg |
| EAN: | 3045380026810 |
| Objem nádoby: | 4 l |
| Kapacita košíku: | 1,5 kg |
| Možnost mytí v myčce: | Ano |
| Povrch nádoby: | NEPŘILNAVÝ |
| Displej: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Příkon: | 2 200 W |
| Výška: | 19,8 cm |
| Šířka: | 39,2 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Hmotnost výrobku: | 5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
