Formička KOŠÍK bez okraje (20ks)
Vyklápěcí formička bez okraje KOŠÍK je vhodná pro pečení vánočního cukroví.
20 ks
Vyklápěcí formička bez okraje KOŠÍK je vhodná pro pečení vánočního cukroví.
Vyklápěcí formička bez okraje KOŠÍK je vhodná pro pečení vánočního cukroví.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Formička blistr |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8594034480041 |
| Šířka přepravní: | 5cm |
| Výška přepravní: | 5cm |
| Hloubka přepravní: | 1,5cm |
| Objem přepravní: | 0,0375dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,182kg |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | plech |
| Typ: | vykrajovátka a tvořítka |
| Sada: | |
| Plech: | |
| Forma: | |
| Listingový popis: | |
| Určení: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
