External SSD 1TB SD620 black ADATA
Externí SSD disk,Adata SD620 1TB,PN SD620-1TCBK,,Podpora vysokorychlostního přenosu přes rozhraní USB 3.2 Gen2,Odolnost proti nárazu při pádu z výšky 1,22 m dle MIL-STD,Podpora nejnovější generace her,Podpora řady operačních systémů a výpočetních platforem,,Technické specifikace,,Rozhraní USB Micro-B 3.2 Gen 2,Formát disku Externí Disk,Typ pevného disku SSD,Celková kapacita 1 TB,Sekvenční rychlost čtení/zápisu až 520 / 460 MB/s,,Rozměry 80 x 80 x 15 mm,Hmotnost 55 g
Externí SSD disk
Adata SD620 1TB
PN SD620-1TCBK
Podpora vysokorychlostního přenosu přes rozhraní USB 3.2 Gen2
Odolnost proti nárazu při pádu z výšky 1,22 m dle MIL-STD
Podpora nejnovější generace her
Podpora řady operačních systémů a výpočetních platforem
Technické specifikace
Rozhraní USB Micro-B 3.2 Gen 2
Formát disku Externí Disk
Typ pevného disku SSD
Celková kapacita 1 TB
Sekvenční rychlost čtení/zápisu až 520 / 460 MB/s
Rozměry 80 x 80 x 15 mm
Hmotnost 55 g
Adata SD620 1TB
PN SD620-1TCBK
Podpora vysokorychlostního přenosu přes rozhraní USB 3.2 Gen2
Odolnost proti nárazu při pádu z výšky 1,22 m dle MIL-STD
Podpora nejnovější generace her
Podpora řady operačních systémů a výpočetních platforem
Technické specifikace
Rozhraní USB Micro-B 3.2 Gen 2
Formát disku Externí Disk
Typ pevného disku SSD
Celková kapacita 1 TB
Sekvenční rychlost čtení/zápisu až 520 / 460 MB/s
Rozměry 80 x 80 x 15 mm
Hmotnost 55 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Externí úložiště dat |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085945358 |
| Druh: | EXTERNÍ |
| Kapacita HDD: | 1 000 GB |
| Rozhraní: | USB 3.2 |
| Výška: | 1,52 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Part Number: | SD620-1TCBK |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
