32194 SSD ext.2TB USB 3.2 bk/gr VERBATIM
Externí SSD disk,Verbatim SSD ext.2TB USB 3.2 bk/gr,,Kapacita: 2 TB,Port: USB-C,Rozhraní: USB 3.2 Gen 2,Rychlost přenosu dat: 10 Gb/s,,Součástí balení: kabel USB-C na USB-C,Materiál: Ohnivzdorný plast (PC),Rozměry (VxŠxH): 10 x 45,12 x 96,13 mm,Hmotnost: 58 g,Barva: černá/šedá
Externí SSD disk
Verbatim SSD ext.2TB USB 3.2 bk/gr
Kapacita: 2 TB
Port: USB-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rychlost přenosu dat: 10 Gb/s
Součástí balení: kabel USB-C na USB-C
Materiál: Ohnivzdorný plast (PC)
Rozměry (VxŠxH): 10 x 45,12 x 96,13 mm
Hmotnost: 58 g
Barva: černá/šedá
Verbatim SSD ext.2TB USB 3.2 bk/gr
Kapacita: 2 TB
Port: USB-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rychlost přenosu dat: 10 Gb/s
Součástí balení: kabel USB-C na USB-C
Materiál: Ohnivzdorný plast (PC)
Rozměry (VxŠxH): 10 x 45,12 x 96,13 mm
Hmotnost: 58 g
Barva: černá/šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Externí úložiště dat |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 23942321941 |
| Druh: | EXTERNÍ |
| Kapacita HDD: | 2 000 GB |
| Rozhraní: | USB 3.2 |
| Výška: | 1 cm |
| Šířka: | 4,51 cm |
| Hloubka: | 9,61 cm |
| Barva: | ČERNO-ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 58 g |
| Part Number: | 32194 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
