SES9-000 SILK-ÉPIL 9 EPILÁTOR BRAUN
Epilátor,Braun SES9-000 Silk-épil 9,,Suché i mokré holení,2 rychlosti,40 pinzet,Napájení Aku,Doba nabíjení 120 min,Doba provozu 50 min,,Široká výkyvná hlavice,Ergonomická rukojeť,Funkce Smart Touch,SmartLight,,Rozměry (VxŠxH) 12,25 x 7,15 x 21,75 cm,Hmotnost 410 g,,Barva bílá/stříbrná
Epilátor
Braun SES9-000 Silk-épil 9
Suché i mokré holení
2 rychlosti
40 pinzet
Napájení Aku
Doba nabíjení 120 min
Doba provozu 50 min
Široká výkyvná hlavice
Ergonomická rukojeť
Funkce Smart Touch
SmartLight
Rozměry (VxŠxH) 12,25 x 7,15 x 21,75 cm
Hmotnost 410 g
Barva bílá/stříbrná
Braun SES9-000 Silk-épil 9
Suché i mokré holení
2 rychlosti
40 pinzet
Napájení Aku
Doba nabíjení 120 min
Doba provozu 50 min
Široká výkyvná hlavice
Ergonomická rukojeť
Funkce Smart Touch
SmartLight
Rozměry (VxŠxH) 12,25 x 7,15 x 21,75 cm
Hmotnost 410 g
Barva bílá/stříbrná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Epilátory a depilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8700216963404 |
| Napájení: | AKU |
| Počet pinzet: | 40 |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Funkce AI: | NE |
| Mokré holení: | Ano |
| Výška: | 12,25 cm |
| Šířka: | 7,15 cm |
| Hloubka: | 21,75 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 410 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
