SE7-041 SILK-ÉPIL 7 EPILÁTOR BRAUN
Epilátor,Braun SE7-041 Silk-épil 7,,Suché i mokré holení,2 rychlosti,40 pinzet,Napájení Aku,Doba nabíjení 60 min,Doba provozu 40 min,,Široká hlavice,Ergonomická rukojeť,SmartLight,,Barva bílá/stříbrná
Epilátor
Braun SE7-041 Silk-épil 7
Suché i mokré holení
2 rychlosti
40 pinzet
Napájení Aku
Doba nabíjení 60 min
Doba provozu 40 min
Široká hlavice
Ergonomická rukojeť
SmartLight
Barva bílá/stříbrná
Braun SE7-041 Silk-épil 7
Suché i mokré holení
2 rychlosti
40 pinzet
Napájení Aku
Doba nabíjení 60 min
Doba provozu 40 min
Široká hlavice
Ergonomická rukojeť
SmartLight
Barva bílá/stříbrná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Epilátory a depilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8700216963503 |
| Napájení: | AKU |
| Počet pinzet: | 40 |
| Speciální nástavce: | Ano |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Funkce AI: | NE |
| Mokré holení: | Ano |
| Výška: | 17,75 cm |
| Šířka: | 7,15 cm |
| Hloubka: | 21,75 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 360 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
