SE5-011 SILK-ÉPIL 5 EPILÁTOR BRAUN
Epilátor,Braun SE5-011 Silk-épil 5,,Suché i mokré holení,2 rychlosti,28 pinzet,Napájení Aku,Doba nabíjení 60 min,Doba provozu 40 min,SmartLight,,Barva bílá/růžová
Epilátor
Braun SE5-011 Silk-épil 5
Suché i mokré holení
2 rychlosti
28 pinzet
Napájení Aku
Doba nabíjení 60 min
Doba provozu 40 min
SmartLight
Barva bílá/růžová
Braun SE5-011 Silk-épil 5
Suché i mokré holení
2 rychlosti
28 pinzet
Napájení Aku
Doba nabíjení 60 min
Doba provozu 40 min
SmartLight
Barva bílá/růžová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Epilátory a depilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8700216963015 |
| Napájení: | AKU |
| Počet pinzet: | 28 |
| Speciální nástavce: | Ano |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Funkce AI: | NE |
| Mokré holení: | Ano |
| Výška: | 12,25 cm |
| Šířka: | 7,15 cm |
| Hloubka: | 24,9 cm |
| Barva: | RŮŽOVÁ |
| Hmotnost výrobku: | 308 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
