SE3-000 SILK-ÉPIL 3 EPILÁTOR BRAUN
Epilátor,Braun SE3-000 Silk-épil 3,,Suché holení,2 rychlosti,20 pinzet,Napájení síťové,SmartLight,,Barva bílá/růžová
Epilátor
Braun SE3-000 Silk-épil 3
Suché holení
2 rychlosti
20 pinzet
Napájení síťové
SmartLight
Barva bílá/růžová
Braun SE3-000 Silk-épil 3
Suché holení
2 rychlosti
20 pinzet
Napájení síťové
SmartLight
Barva bílá/růžová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Epilátory a depilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8700216962988 |
| Napájení: | SÍŤ |
| Počet pinzet: | 20 |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Funkce AI: | NE |
| Výška: | 12,2 cm |
| Šířka: | 6,25 cm |
| Hloubka: | 19,1 cm |
| Barva: | RŮŽOVÁ |
| Hmotnost výrobku: | 236 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
