PL5234 SILK EXPERT IPL EPILÁTOR BRAUN
IPL epilátor,Braun PL5234 Silk·expert,,Počet záblesků 400 000,Senzor snímá pokožku 80x za sekundu,3 výměnné nástavce,Ošetření intimních oblastí i obličeje,Napájení síťové,,Barva bílá/stříbrná
IPL epilátor
Braun PL5234 Silk·expert
Počet záblesků 400 000
Senzor snímá pokožku 80x za sekundu
3 výměnné nástavce
Ošetření intimních oblastí i obličeje
Napájení síťové
Barva bílá/stříbrná
Braun PL5234 Silk·expert
Počet záblesků 400 000
Senzor snímá pokožku 80x za sekundu
3 výměnné nástavce
Ošetření intimních oblastí i obličeje
Napájení síťové
Barva bílá/stříbrná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Epilátory a depilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 8700216937733 |
| Napájení: | SÍŤ |
| Speciální nástavce: | Ano |
| Funkce AI: | NE |
| Počet záblesků: | 400 000 |
| Výška: | 27,6 cm |
| Šířka: | 9,75 cm |
| Hloubka: | 19,42 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 1 124 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
