MINI PL1111 SILK EXPERT IPL BRAUN
IPL epilátor,Braun PL1111 Silk·expert Mini,,Počet záblesků 300 000,Senzor SkinProtect,Ošetření těla,Napájení síťové,,Barva růžová
IPL epilátor
Braun PL1111 Silk·expert Mini
Počet záblesků 300 000
Senzor SkinProtect
Ošetření těla
Napájení síťové
Barva růžová
Braun PL1111 Silk·expert Mini
Počet záblesků 300 000
Senzor SkinProtect
Ošetření těla
Napájení síťové
Barva růžová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Epilátory a depilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 8700216937375 |
| Napájení: | SÍŤ |
| Funkce AI: | NE |
| Počet záblesků: | 300 000 |
| Výška: | 23,3 cm |
| Šířka: | 8,4 cm |
| Hloubka: | 15,9 cm |
| Barva: | RŮŽOVÁ |
| Hmotnost výrobku: | 718 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
