BRE728/00 EPILÁTOR RŮŽOVÝ PHILIPS
Epilátor,Philips BRE728/00,,Mokré a suché použití,LED kontrolka,2 nastavení rychlosti,Počet vytržení, rychlost 1 - 64 000 za minutu,Počet vytržení, rychlost 2 - 70 400 za minutu,,Pouzdro,Tělový peelingový kartáček,Zastřihovací hlavice pro oblast třísel,Hřeben zastřihovače oblasti třísel,Zastřihovací hřeben,Epilační hlavice,Hlava pro pedikúru,Holicí hlavice,,Typ baterie Li-Ion,Nabíjení 3 hodiny,Rychlé nabíjení,Doba používání baterie 60 minut,,Technické údaje,Napětí 5 V / 1,5 A,Počet disků 32,Kabel USB-A
Epilátor
Philips BRE728/00
Mokré a suché použití
LED kontrolka
2 nastavení rychlosti
Počet vytržení, rychlost 1 - 64 000 za minutu
Počet vytržení, rychlost 2 - 70 400 za minutu
Pouzdro
Tělový peelingový kartáček
Zastřihovací hlavice pro oblast třísel
Hřeben zastřihovače oblasti třísel
Zastřihovací hřeben
Epilační hlavice
Hlava pro pedikúru
Holicí hlavice
Typ baterie Li-Ion
Nabíjení 3 hodiny
Rychlé nabíjení
Doba používání baterie 60 minut
Technické údaje
Napětí 5 V / 1,5 A
Počet disků 32
Kabel USB-A
Philips BRE728/00
Mokré a suché použití
LED kontrolka
2 nastavení rychlosti
Počet vytržení, rychlost 1 - 64 000 za minutu
Počet vytržení, rychlost 2 - 70 400 za minutu
Pouzdro
Tělový peelingový kartáček
Zastřihovací hlavice pro oblast třísel
Hřeben zastřihovače oblasti třísel
Zastřihovací hřeben
Epilační hlavice
Hlava pro pedikúru
Holicí hlavice
Typ baterie Li-Ion
Nabíjení 3 hodiny
Rychlé nabíjení
Doba používání baterie 60 minut
Technické údaje
Napětí 5 V / 1,5 A
Počet disků 32
Kabel USB-A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Epilátory a depilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8720689032940 |
| Napájení: | AKU |
| Počet pinzet: | 32 |
| Speciální nástavce: | Ano |
| Doba nabíjení: | 180 min |
| Funkce AI: | ANO |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Doba chodu: | 60 min |
| Ochlazovač: | Ne |
| Mokré holení: | Ano |
| Indikátor nabíjení: | Ano |
| Výška: | 21,5 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Barva: | FIALOVÁ |
| Hmotnost výrobku: | 545 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
