Mykronoz Smartwatch ZeClock

Kód: NEHOKRCLOC050S
VELKÝ VÝPRODEJ
1 999 Kč –20 %
Mykronoz Smartwatch ZeClock
1 999 Kč –20 % 1 599 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

První analogové chytré hodinky

MyKronoz ZeClock jsou unikátní analogové chytré hodinky, které v sobě kombinují absolutní spolehlivost, luxusní design a ty nejmodernější funkce. Jejich srdcem je 3ručičkový Quartz strojek a o perfektní zobrazení všech podstatných informací se stará moderní OLED displej. Hodinky se dají propojit s mobilem, disponují řadou fitness funkcí a jejich prostřednictvím můžete i volat. Jedná se zkrátka o stylového pomocníka, který má vážně co nabídnout.


Spojte hodinky s mobilem

Hodinky MyKronoz ZeClock můžete pomocí technologie Bluetooth 4.0 snadno bezdrátově spárovat se svým chytrým telefonem. Poté budete na své zápěstí dostávat informace o příchozích hovorech či přijatých textových zprávách. Kromě toho také můžete hodinkami ovládat fotoaparát svého smartphonu a díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru jimi navíc můžete i přímo volat. Zařízení je kompatibilní s přístroji, které jsou vybaveny operačními systémy Android nebo iOS.

 

Podporovány jsou navíc i moderní technologie hlasového ovládání Google Now Siri. Pomocí hodinek tedy můžete svému telefonu udělovat celou řadu hlasových pokynů.

 

MyKronoz ZeClock funkce


MyKronoz ZeClock krokoměr a počítání kalorií

Pohlídají vaši fyzickou aktivitu

Tyto chytré hodinky se mohou pochlubit šestiosým akcelerometrem, díky němuž vám dokážou spočítat, kolik jste za den ušli kroků. Dále vám také oznámí, kolik jste v průběhu svých sportovních aktivit spálili kalorií, a v noci pak budou monitorovat kvalitu vašeho spánku.

 

Díky stupni krytí IP54 můžete hodinky bez obav používat i za deště.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: