GEIT5C60XPG SPORÁK INDUKČNÍ GORENJE
Informační list výrobku
Indukční sporák,GEIT5C60BPG,,Energetická třída A,Objem trouby 70 l,ICON LED senzorové ovládání,Teleskopický výsuv na dvou úrovních,Možnosti nastavení časovače Start & Stop,GentleClose - tlumené zavírání dveří trouby,BridgeZone spojení varných zón,Dynamický chladicí systém,Maximální teplota 275 °C,Dynamické chlazení trouby,FastPreheat rychlý předehřev trouby,AirFry zdravé fritování,FrozenBake - program pro hotová a mražená,Pizza program,AquaClean čištění trouby vodou,,Rozměry,Výška 85 cm,Šířka 50 cm,Hloubka 59,4 cm,Hmotnost 42,4 Kg
Elektrický sporák
GEIT5C60BPG
Energetická třída A
Objem trouby 70 l
ICON LED senzorové ovládání
Teleskopický výsuv na dvou úrovních
Možnosti nastavení časovače Start & Stop
GentleClose - tlumené zavírání dveří trouby
BridgeZone spojení varných zón
Dynamický chladicí systém
Maximální teplota 275 °C
Dynamické chlazení trouby
FastPreheat rychlý předehřev trouby
AirFry zdravé fritování
FrozenBake - program pro hotová a mražená
Pizza program
AquaClean čištění trouby vodou
Rozměry
Výška 85 cm
Šířka 50 cm
Hloubka 59,4 cm
Hmotnost 42,4 Kg
GEIT5C60BPG
Energetická třída A
Objem trouby 70 l
ICON LED senzorové ovládání
Teleskopický výsuv na dvou úrovních
Možnosti nastavení časovače Start & Stop
GentleClose - tlumené zavírání dveří trouby
BridgeZone spojení varných zón
Dynamický chladicí systém
Maximální teplota 275 °C
Dynamické chlazení trouby
FastPreheat rychlý předehřev trouby
AirFry zdravé fritování
FrozenBake - program pro hotová a mražená
Pizza program
AquaClean čištění trouby vodou
Rozměry
Výška 85 cm
Šířka 50 cm
Hloubka 59,4 cm
Hmotnost 42,4 Kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sporáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 46.4 kg |
| EAN: | 3838782627156 |
| Energetická třída: | A |
| Deska: | INDUKČNÍ |
| Trouba: | ELEKTRICKÁ |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Objem trouby: | 70 l |
| Teleskopický výsuv plechů: | Ano |
| Displej: | DIGITÁLNÍ |
| Gril: | Ano |
| Horký vzduch: | Ano |
| Ventilátor: | Ano |
| Samočištění: | Ano |
| Teplotní sonda: | Ne |
| Příklop: | Ne |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 59,4 cm |
| Barva: | NEREZ |
| Hmotnost výrobku: | 42,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
