SV 1112 SOUS VIDE VAŘIČ PROFICOOK
Sous Vide hrnec,ProfiCook SV 1112,,Hmotnost 3,08 kg,Barva nerez,Objem nádoby 8,5 l,Výkon 520 W,LCD display,Funkce elektricky regulovaná teplota, 45 - 90°C, doba vaření až 72 hodin,Vybavení průhledné okýnko, nepřilnavý povrch, kleště, stojan,Rozměry 45 x 33 x 23 cm
Sous Vide hrnec
ProfiCook SV 1112
Hmotnost 3,08 kg
Barva nerez
Objem nádoby 8,5 l
Výkon 520 W
LCD display
Funkce elektricky regulovaná teplota, 45 - 90°C, doba vaření až 72 hodin
Vybavení průhledné okýnko, nepřilnavý povrch, kleště, stojan
Rozměry 45 x 33 x 23 cm
ProfiCook SV 1112
Hmotnost 3,08 kg
Barva nerez
Objem nádoby 8,5 l
Výkon 520 W
LCD display
Funkce elektricky regulovaná teplota, 45 - 90°C, doba vaření až 72 hodin
Vybavení průhledné okýnko, nepřilnavý povrch, kleště, stojan
Rozměry 45 x 33 x 23 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické a parní hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.13 kg |
| EAN: | 4006160111224 |
| Termostat: | Ano |
| Regulace teploty: | Ano |
| Absolutní objem: | 8,5 l |
| Příkon: | 520 W |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Barva: | ČERNÁ/STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 3,1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
