Karafa skleněná 1000ml LUMINARC
Karafa A VIN o objemu 1 l vyrobená ze skla, je vhodná pro podávání vína, studených limonád, džusů a ostatních nápojů.
Karafa skleněná 1000 ml, LUMINARC.
objem: 1000 ml
Skleněná karafa A VIN je vhodná pro podávání vína, studených limonád, džusů a ostatních nápojů.
objem: 1000 ml
Skleněná karafa A VIN je vhodná pro podávání vína, studených limonád, džusů a ostatních nápojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Džbán, karafa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419035691 |
| Výška přepravní: | 21cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 14cm |
| Objem přepravní: | 4,116dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
