Džbán skleněný SUNA 2500m,l PH víčko, nerez sítko
Toto sítko lze vyjmout.
Džbán skleněný SUNA 2500m,l PH víčko, nerez sítko
objem: 2500 ml
materiál: sklo, plastové víčko, nerezové sítko
Skleněný džbán s plastovým víčkem a nerezovým sítkem je vhodný k podávání studených i teplých nápojů.
Naplněním sítka vytvoříte ovocné, zeleninové či bylinkové limonády nebo sypaný a bylinkový čaj.
Toto sítko lze vyjmout.
objem: 2500 ml
materiál: sklo, plastové víčko, nerezové sítko
Skleněný džbán s plastovým víčkem a nerezovým sítkem je vhodný k podávání studených i teplých nápojů.
Naplněním sítka vytvoříte ovocné, zeleninové či bylinkové limonády nebo sypaný a bylinkový čaj.
Toto sítko lze vyjmout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Džbán, karafa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022619414 |
| Výška přepravní: | 26,5cm |
| Šířka přepravní: | 16cm |
| Hloubka přepravní: | 16cm |
| Objem přepravní: | 6,784dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,98kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
