GR-MT9 Držák telefonu na zrcátkoGRXPLORE
Držák telefonu,GRXPLORE Držák telefonu do zpětného zrcátka,,Part Number: GR-MT9,Uchycení: Na zpětné zrcátko,Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický,Funkce: Držák,,Hmotnost: 220 g,Barva: Černá,
Držák telefonu
GRXPLORE Držák telefonu do zpětného zrcátka
Part Number: GR-MT9
Uchycení: Na zpětné zrcátko
Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický
Funkce: Držák
Hmotnost: 220 g
Barva: Černá
GRXPLORE Držák telefonu do zpětného zrcátka
Part Number: GR-MT9
Uchycení: Na zpětné zrcátko
Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický
Funkce: Držák
Hmotnost: 220 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 6978236730302 |
| Určeno pro: | Mobilní telefon |
| Funkce: | Držák |
| Uchycení zařízení k držáku: | Mechanický |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 220 g |
| Part Number: | GR-MT9 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
