GR-MT10 Držák tel.se zakřiv.rukojetí GRX
Držák telefonu,GRXPLORE Držák telefonu s zakřivenou rukojetí,,Part Number: GR-MT10,Uchycení: Na řídítka,Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický,Funkce: Držák,,Hmotnost: 234 g,Barva: Černá,
Držák telefonu
GRXPLORE Držák telefonu s zakřivenou rukojetí
Part Number: GR-MT10
Uchycení: Na řídítka
Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický
Funkce: Držák
Hmotnost: 234 g
Barva: Černá
GRXPLORE Držák telefonu s zakřivenou rukojetí
Part Number: GR-MT10
Uchycení: Na řídítka
Způsob uchycení zařízení k držáku: Mechanický
Funkce: Držák
Hmotnost: 234 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 6978236730319 |
| Určeno pro: | Mobilní telefon |
| Uchycení: | Na řidítka |
| Funkce: | Držák |
| Uchycení zařízení k držáku: | Mechanický |
| Výška: | 9,65 cm |
| Šířka: | 8,51 cm |
| Hloubka: | 7,19 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 234 g |
| Part Number: | GR-MT10 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
