Držák madla schodišť.zábradlí NOVA HN
Typ držáku madla schodišťového zábradlí Nova je jednoduchý na montáž. Vhodný na všechny podklady, do kterých lze šroubovat vrut nebo hmoždinku.
Držák madla schodišť.zábradlí NOVA HN.
barva: hnědá
Typ držáku madla schodišťového zábradlí Nova je jednoduchý na montáž.
Vhodný na všechny podklady, do kterých lze šroubovat vrut nebo hmoždinku.
barva: hnědá
Typ držáku madla schodišťového zábradlí Nova je jednoduchý na montáž.
Vhodný na všechny podklady, do kterých lze šroubovat vrut nebo hmoždinku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držák madla, úchytka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419578006 |
| Výška přepravní: | 6,5cm |
| Šířka přepravní: | 7cm |
| Hloubka přepravní: | 19cm |
| Objem přepravní: | 0,8645dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,19kg |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Průměr: | 0mm |
| Listingový popis: | |
| Typ: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
